Vikings 2. Sezon Fragmanı

vikingsizle-konu-görseli

ÖNCELİKLE BELİRTMELİYİZ Kİ, VİKİNGS 2. SEZON FRAGMANI SPOİLER İÇERMEKTEDİR!


Daha önceki yazılarımız da ve karakter anlatımlarımızda da belirttiğimiz gibi ilerliyor senaryo. Rollo daha fazla Ragnar Lothbrok‘un altında ezilmeye dayanamayarak kendi müttefiklerini oluşturuyor ve Ragnar Lothbrok’a baş kaldırıyor.

Fragmanda dikkatimizi çeken bir öğede savaş sırasında Ragnar Lothbrok’un yanında, Kral Horik’te bulunuyor; Ragnar ile neredeyse her savaşa giren ve daima yanında bulunan shield-maiden lakaplı Lagertha Lothbrok
maalesef bu savaşta yanında yok. Bu durumda akılda büyük soru işaretleri oluşturuyor.

Savaş sahneleri geçtiğimiz sezona nazaran daha güzel ve tadından yenmez olmuş.Vikings 2. sezon fragmanında gösterilen bu savaş senaryosu, büyük ihtimal Vikings 2. sezon finalinde ya da sezon finaline yakın bir bölümde çekilecek. Büyük bir merak ve heyecanla Vikings 2. sezonu bekliyoruz.

Son olarak, Ragnar Lothbrok’un gözleri de dikkatimizden kaçmadı değil..

ragnar

Fragmanda bulunan spoiler’i size buradan açıklamayacağız, eğer arzu ederseniz kendiniz izleyin ve görün. Çok şaşıracak ve üzüleceğinizi temin edebiliriz.


DİZİNİN HİKAYESİ:
Dizinin hikayesi gerçek yaşama ve karakterlere dayanıyor. Gerçek bir tarihsel figür olan, dönemin en büyük ve en popüler Viking kahramanlarından biri olarak nitelenen, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin başına adeta bela olan Ragnar Lothbrok’un maceraları ve yaşadıkları ekranlara yansıyor. Savaşlardaki başarılar, dönemin önemli isimleri ve bırakılan bazı sanat eserleri gibi konuları anlatan saga adı verilen kahramanlık destanlarında sıkça ismi geçen ve Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş sürecine odaklanılıyor.

DİZİ OYUNCULARI:


Travis Fimmel…Ragnar Lothbrok
Katheryn Winnick…Lagertha Lothbrok
Nathan O’Toole…Bjorn Lothbrok
George Blagden…Athelstan
Clive Standen…Rollo
Gustaf Skarsgård…Floki
Ruby O’Leary…Gyda Lothbrok
Jessalyn Gilsig…Siggy
Gabriel Byrne…Earl Haraldson
Tadhg Murphy…Arne
Jefferson Hall…Torstein
David Pearse…Svein
Diarmaid Murtagh…Leif
Elinor Crawley…Thyri
Vladimir Kulich…Eric
Maude Hirst…Helga
Eric Higgins…Knut
John Kavanagh…The Seer

DİZİ KATEGORİSİ:


Aksiyon – Drama – Savaş – Tarih
     
 • 20.07.2013
 • Vikings 2. Sezon 1. Bölüm izle ,Vikings 2. sezon fragman ,vikings 2. sezon fragmanı izle ,Vikings 2.sezon izle

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  YUKARI

  TWITTER

  Tweet
  Yükleniyor