Vikings 2. sezon ne zaman?


konu ayracı

Vikings 2. sezon ne zaman?Vikings dizisi 1. sezon finalini vermesinden kısa bir süre sonra yerel televizyon kanalları da vikings dizisini yayınlamaya başladı. Sizlerinde bildiği gibi dizinin ilk ve tek türkiye lokasyonlu sunucusu ve tanıtımcısı olarak biz buna ön-ayak olduk; dizimizin Türkiye’de daha çok tanınmasına ve sevilmesine vesile olduk ve bundan oldukça gurur duyuyoruz. Vikings izle olarak; dizi hakkında en güncel haber,video ve resimleri elimize geçtikçe sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi ise en çok merak edilen sorunun cevabını vereceğiz..

Vikings 2. sezon ne zaman başlayacak?


Bu sorunun cevabını History kanalı henüz vermemiş olsa da bir çok dedikodu ortalıkta dönmekte.Aralarında çok tartışılan iki konuyu sizlerle paylaşıyoruz. Bildiğiniz gibi Vikings 1. sezon 1. bölüm 3/03/2013 tarihinde yayınlanmaya başlamıştı. Çok fazla dedikoduya neden olan bu tarih 2. sezonun başlangıç tarihi açısından bize bir ip ucu veriyor olabilir. En çok tartışılan konulardan birisi, Vikings 2. Sezonun Mart ya da Mayıs ayında aynı tarihlere yakın bir zamanda başlayacağını söylerken, ağızlarda 2014 yılının başında Ocak ya da Şubat ayında yine benzer tarihlerde -örneğin: 02/02/2014- yayınlanacağını söylüyor. Diğer bir dedikodu ise dizinin 2014 sonlarına doğru başlayacağını söylüyor ancak biz Vikings izle olarak pekte inandığımızı söyleyemeyiz. Ancak ilk iki dedikodu popülerliğini korurken halen tam bir tarih olarak Vikings 2. sezon 1. bölüm yayınlanma zamanı bir netlik kazanmış değil. Biz kulaklarımızı dört açıyoruz, siz de bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin..

Vikings dizi müziğini/müziklerini anasayfamızdan dinleyebilir ve yine anasayfadan viking hareketli resim -sinegrafik görsel- arşivimizi izleyebilir ayrıca öneri, istek ve şikayetlerde bulunabilirsiniz..

YENİ BİLGİ! Vikings 2. sezon yayın tarihi 27 Şubat 2014′tür.
konu ayracı

DİZİNİN HİKAYESİ:
Dizinin hikayesi gerçek yaşama ve karakterlere dayanıyor. Gerçek bir tarihsel figür olan, dönemin en büyük ve en popüler Viking kahramanlarından biri olarak nitelenen, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin başına adeta bela olan Ragnar Lothbrok’un maceraları ve yaşadıkları ekranlara yansıyor. Savaşlardaki başarılar, dönemin önemli isimleri ve bırakılan bazı sanat eserleri gibi konuları anlatan saga adı verilen kahramanlık destanlarında sıkça ismi geçen ve Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş sürecine odaklanılıyor.

konu ayracı

DİZİ OYUNCULARI:


Travis Fimmel…Ragnar Lothbrok
Katheryn Winnick…Lagertha Lothbrok
Nathan O’Toole…Bjorn Lothbrok
George Blagden…Athelstan
Clive Standen…Rollo
Gustaf Skarsgård…Floki
Ruby O’Leary…Gyda Lothbrok
Jessalyn Gilsig…Siggy
Gabriel Byrne…Earl Haraldson
Tadhg Murphy…Arne
Jefferson Hall…Torstein
David Pearse…Svein
Diarmaid Murtagh…Leif
Elinor Crawley…Thyri
Vladimir Kulich…Eric
Maude Hirst…Helga
Eric Higgins…Knut
John Kavanagh…The Seer
konu ayracı

DİZİ KATEGORİSİ:


Aksiyon – Drama – Savaş – Tarih
     
 • 17.09.2013
 • Vikings ,Vikings 2. sezon hd izle ,vikings 2. sezon ne zaman ,Vikings 2.sezon izle ,Vikings 3. sezon hd izle ,Vikings 3. sezon izle ,vikings dizi ,vikings dizi müziği ,vikings dizisi ,Vikings hd izle ,vikings imdb ,Vikings izle ,vikings oyuncuları

 • Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  YUKARI

  TWITTER

  Tweet
  Yükleniyor