Vikings 2. Sezon

Vikings 1.Sezon Bildiğiniz gibi Vikings 1. Sezon 9. Bölüm dizinin sezon finali oldu.Sezon finali pek beklentileri karşılamasa da, dram ve entrikayla son bulduğu kesin.Vikings 1.sezon, hikayeye giriş kısmı oldu.Vikings 2.sezondan itibaren artık dizinin ipleri kopacağına inanıyoruz. Daha çok savaş,kan,dram ve tarih istiyoruz. Vikings 2. Sezon 1. Bölüm ‘ün yayınlanma tarihi olarak Ekim ayı düşünülüyor. Vikings 2. Sezon’un 10 bölümden oluşacağından bahsediliyor ancak bu tam bir netlik kazanmış değil.

DİZİYİ İZLEMEK İÇİN İLK ÖNCE REKLAMA TIKLAMANIZ GEREKİYOR!

vikingsizle-konu-görseli

DİZİNİN HİKAYESİ:


Dizinin hikayesi gerçek yaşama ve karakterlere dayanıyor. Gerçek bir tarihsel figür olan, dönemin en büyük ve en popüler Viking kahramanlarından biri olarak nitelenen, Fransa ve İngiltere gibi ülkelerin başına adeta bela olan Ragnar Lothbrok’un maceraları ve yaşadıkları ekranlara yansıyor. Savaşlardaki başarılar, dönemin önemli isimleri ve bırakılan bazı sanat eserleri gibi konuları anlatan saga adı verilen kahramanlık destanlarında sıkça ismi geçen ve Savaş Tanrısı Odin’in soyundan geldiğine inanılan Ragnar Lothbrok’un Viking kabilelerinin liderliğine doğru yükseliş sürecine odaklanılıyor.

DİZİ OYUNCULARI:

Travis Fimmel…Ragnar Lothbrok
Katheryn Winnick…Lagertha Lothbrok
Nathan O’Toole…Bjorn Lothbrok
George Blagden…Athelstan
Clive Standen…Rollo
Ruby O’Leary…Gyda Lothbrok
Jessalyn Gilsig…Siggy
Gustaf Skarsgård…Floki
Gabriel Byrne…Earl Haraldson
Tadhg Murphy…Arne
Jefferson Hall…Torstein
David Pearse…Svein
Diarmaid Murtagh…Leif
Elinor Crawley…Thyri
Vladimir Kulich…Eric
Maude Hirst…Helga
Eric Higgins…Knut
John Kavanagh…The Seer

DİZİ KATEGORİSİ:

Aksiyon – Drama – Savaş – Tarih
     
 • 30.04.2013
 • Vikings 2. Sezon 1. Bölüm full ,Vikings 2. Sezon 1. Bölüm hd ,Vikings 2. Sezon 1. Bölüm izle ,Vikings 2. Sezon full ,Vikings 2. Sezon hd ,Vikings 2.sezon

 • 6 yorum Vikings 2. Sezon

  1. birhan 13:59
   Cevapla

   Fragmanı izleyemiyorum neden

   • admin 13:45
    Cevapla

    Henüz eklenmedi, eklenmesi biraz zaman alacak

  2. çağrı 01:56
   Cevapla

   Süper site olmuş

   • admin 02:58
    Cevapla

    Teşekkürler..

  3. sinan vural 17:34
   Cevapla

   Yeni Bölüm fragmanlarını nerden izleyecez.Bu sitede veriliyor mu?

   • admin 18:16
    Cevapla

    Yeni Fragmanlar ANASAYFA’mızdan sol tarafında “izle” yazısına imlecinizi getirdiğinizde açılan bölümde en sağ bölümde “2.SEZON” adının altında bulunmaktadır. Yeni sezon fragmanları ve haberlerini, dizi karakterlerinin-kullanılan eşyaların vb. gerçek hikayelerini sitemizdeki o bölümleri kullanarak öğrenebilirsiniz. Biraz kurcalamanız yetecektir.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  YUKARI

  TWITTER

  Tweet
  Yükleniyor